Baner

Zawody sportowe organizowane przez Stowarzyszenie

KALENDARZ IMPREZ, OBOZÓW I SZKOLEŃ
STOWARZYSZENIA "CROSS" NA ROK 2020
UWAGA! Terminy i/lub miejsca planowanych imprez sportowych, szkoleń i obozów mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Stowarzyszenia „Cross”.
Ewentualne zmiany będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej Stowarzyszenia „Cross”.

 

Lp. Nazwa zadania Termin Miejsce Koordynator Dyscyplina
1 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu narciarstwa 9-21.02.2020 Kościelisko Plichta Józef OBOZY SPORTOWE
2 Mistrzostwa Polski w narciarstwie biegowym 21-24.02.2020 Kościelisko Plichta Józef NARTY BIEGOWE
3 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu brydża 15-29.06.2020 Ustka Mirynowski Mirosław SZKOLENIA SPORTOWE
4 Ogólnopolski turniej w kręgle - Półfinał Mistrzostw Polski 17-21.06.2020 Puck Staliś Joanna KRĘGLE
5 Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w szachach 18-28.06.2020 Mielno Spychała Józefa SZACHY
6 Ogólnopolski obóz sportowy 27.06-11.07.2020 Ustronie Morskie Chraścina Beata OBOZY SPORTOWE
7 Drużynowe Mistrzostwa Polski w brydżu 29.06-03.07.2020 Ustka Morgiewicz Wacław BRYDŻ
8 Ogólnopolski turniej w bowlingu 2-5.07.2020 Tarnów Curyło Kazimierz BOWLING
9 Mistrzostwa Polski w brydżu MAXY 3-6.07.2020 Ustka Morgiewicz Wacław BRYDŻ
10 Ogólnopolski turniej w warcabach 5-12.07.2020 Giżycko Gasiul Andrzej WARCABY
11 Ogólnopolski turniej w bowlingu 9-12.07.2020 Włocławek Woźniak Grażyna BOWLING
12 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu żeglarstwa 10-24.07.2020 Siemiany Piasek Stanisław OBOZY SPORTOWE
13 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu nordic walking 12-26.07.2020 Lidzbark Plichta Józef SZKOLENIA SPORTOWE
14 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu showdown 13-27.07.2020 Krynica-Zdrój Mirynowski Mirosław SZKOLENIA SPORTOWE
15 Mistrzostwa Polski w kręglach klasycznych 16-19.07.2020 Gostyń Staliś Joanna KRĘGLE
16 Ogólnopolski obóz sportowy 17-31.07.2020 Suwałki Pogorzelska Alicja OBOZY SPORTOWE
17 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu kajakarstwa 24.07-07.08.2020 Siemiany / Iława Piasek Stanisław OBOZY SPORTOWE
18 Mistrzostwa Polski w bowlingu 30.07-02.08.2020 Łódź Grzybczyńska Monika BOWLING
19 Mistrzostwa Polski w biegu na 15 km 31.07-02.08.2020 Kodeń Miech Wiesław BIEGI 
20 Puchar Polski w nordic walking 31.07-02.08.2020 Piekary Śląskie Koryciorz Elżbieta NORDIC WALKING
21 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu warcabów 31.07-14.08.2020 Suwałki Morgiewicz Wacław SZKOLENIA SPORTOWE
22 Ogólnopolski obóz sportowy dla osób 50+ 1-15.08.2020 Kalnica Szczuciński Antoni OBOZY SPORTOWE
23 Mistrzostwa Polski w kajakarstwie 7-10.08.2020 Iława Piasek Stanisław KAJAKARSTWO
24 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu biegów długodystansowych 10-24.08.2020 Szklarska Poręba Badowski Krzysztof SZKOLENIA SPORTOWE
25 Puchar Polski w bowlingu 13-16.08.2020 Opole Staliś Joanna BOWLING
26 Deblowe Mistrzostwa Polski w showdown 13-16.08.2020 Boguszów-Gorce Madaliński Michał SHOWDOWN
27 Mistrzostwa Polski mężczyzn w warcabach 16-27.08.2020 Ignaki k/Białegostoku Morgiewicz Wacław WARCABY
28 Ogólnopolskie zawody osób niewidomych w biegach 24-27.08.2020 Szklarska Poręba Badowski Krzysztof BIEGI 
29 Puchar Stowarzyszenia "Cross" w szachach 28.08-06.09.2020 Krynica-Zdrój Hanus Jerzy SZACHY
30 Puchar Polski i Drużynowe Mistrzostwa Polski w nordic walking 25-27.09.2020 Porażyn Rutkowski Dariusz NORDIC WALKING
31 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu kręgli klasycznych 30.08-13.09.2020 Puck Staliś Joanna SZKOLENIA SPORTOWE
32 Indywidualne Mistrzostwa Polski w brydżu 2-6.09.2020 Duszniki Zdrój Plichta Józef BRYDŻ
33 Ogólnopolski turniej w kręgle 3-6.09.2020 Brzesko Curyło Kazimierz KRĘGLE
34 Mistrzostwa Polski w biegu na 5 km 4-6.09.2020 Łapy Miech Wiesław BIEGI 
35 Ogólnopolski obóz sportowy 7-21.09.2020 Dźwirzyno Juźko Józefa OBOZY SPORTOWE
36 Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach 8-18.09.2020 Jastrzębia Góra Dzióbek Jerzy WARCABY
37 Mistrzostwa Polski w w trójboju (szachy, warcaby i brydż) 15-24.09.2020 Krynica-Zdrój Hanus Jerzy TRÓJBÓJ
38 Puchar Polski w showdown 17-21.09.2020 Świdnik Michailidis Sebastian SHOWDOWN
39 Ogólnopolski turniej w warcabach 17-23.09.2020 Krynica Morska Maksymowicz Janina WARCABY
40 Mistrzostwa Polski w nordic walking 18-20.09.2020 Bydgoszcz Myler Georgina NORDIC WALKING
41 Mistrzostwa Polski w półmaratonie 19-21.09.2020 Płock Miech Wiesław BIEGI 
42 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu szachów 26.09-10.10.2020 Sarbinowo Spychała Józefa SZKOLENIA SPORTOWE
43 Ogólnopolski turniej w kręgle 28.09-01.10.2020 Puck Staliś Joanna KRĘGLE
44 Puchar Polski w warcabach 01-09.10.2020 Łeba Maźniak Jolanta WARCABY
45 Drużynowe Mistrzostwa Polski mężczyzn w warcabach 20.09-01.10.2020 Giżycko Morgiewicz Wacław WARCABY
46 Puchar Polski w kręglach klasycznych 1-4.10.2020 Puck Puchacz Wojciech KRĘGLE
47 Mistrzostwa Polski w biegu na 10 km 2-5.10.2020 Bydgoszcz Badowski Krzysztof BIEGI 
48 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu bowlingu 4-18.10.2020 Zakopane Curyło Kazimierz SZKOLENIA SPORTOWE
49 Ogólnopolski Turniej w showdown - Półfinał Mistrzostw Polski (Polska północna) 27-31.08.2020 Ustka Mirynowski Mirosław SHOWDOWN
50 Puchar Polski w brydżu 15-19.10.2020 Ustka Mirynowski Mirosław BRYDŻ
51 Mistrzostwa Polski niewidomych w warcabach 17-25.10.2020 Duszniki Zdrój Wydrych Grażyna WARCABY
52 Mistrzostwa Polski w maratonie 18-20.10.2020 Poznań Miech Wiesław BIEGI 
53 Ogólnopolski turniej w bowlingu (Grand Prix) 22-25.10.2020 Opole Staliś Joanna BOWLING
54 Ogólnopolski Turniej w showdown - Półfinał Mistrzostw Polski (Polska południowa) 16-20.09.2020 Świdnik Michailidis Sebastian SHOWDOWN
55 Mistrzostwa Polski w dźwiękowym tenisie stołowym 23-25.10.2020 Owińska Szmaj Leszek TENIS DŹWIĘKOWY
56 Ogólnopolski Turniej Juniorów w szachach 23-25.10.2020 Bydgoszcz Balcer Ryszard SZACHY
57 Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach 9-16.10.2020 Giżycko Gasiul Andrzej WARCABY
58 Ogólnopolski turniej w bowlingu 5-8.11.2020 Rzeszów Fiuta Lucjan BOWLING
59 Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w szachach 5-15.11.2020 Wągrowiec Spychała Józefa SZACHY
60 Drużynowe Mistrzostwa Polski w showdown 8-11.11.2020 Kutno Skąpski Łukasz SHOWDOWN
61 Mistrzostwa Polski w brydżu MIKSTY 8-11.11.2020 Władysławowo Łożyński Piotr BRYDŻ
62 Mistrzostwa Polski w brydżu IMPY 11-15.11.2020 Władysławowo Łożyński Piotr BRYDŻ
63 Finał Mistrzostw Polski w showdown 11-15.11.2020 Kutno Skąpski Łukasz SHOWDOWN
64 Ogólnopolski turniej w bowlingu 19-22.11.2020 Częstochowa Maźniak Jolanta BOWLING
65 Ogólnopolski turniej w kręgle (Grand Prix) 3-6.12.2020 Tarnowo Podgórne Puchacz Wojciech KRĘGLE