Baner mistroszwa europy w showdown

Zawody sportowe organizowane przez Stowarzyszenie

UWAGA! terminy i miejsca organizacji poszczególnych imprez sportowych, obozów i szkoleń mogą ulec zmianie! Komunikaty organizacyjne wszystkich zadań będą sukcesywnie umieszczane na stronie internetowej stowarzyszenia w dziale "Aktualności".

LP. NAZWA TERMIN MIEJSCE KOORDYNATOR DYSCYPLINA
1. MP w narciarstwie biegowym 28.02-03.03.2018 Kościelisko Plichta Józef NARTY BIEGOWE
2. MP w szachach 1-11.03.2018 Wągrowiec Spychała Józefa SZACHY
3. PMP mężczyzn w warcabach 16-25.03.2018 Krynica-Zdrój Hanus Jerzy WARCABY
4. Ogólnopolski turniej w kręglach klasycznych 22-25.03.2018 Gostyń Staliś Joanna KRĘGLE
5. PMP kobiet w warcabach 6-15.04.2018 Władysławowo Łożyński Piotr WARCABY
6. MP w biegu na 5 km 27-29.04.2018 Łapy Miech Wiesław BIEGI 
7. MP kobiet w szachach 27.04-07.05.2018 Sarbinowo Spychała Józefa SZACHY
8. Ogólnopolski turniej w  warcabach 28.04-04.05.2018 Firlej Czarski Michał WARCABY
9. IMP w brydżu sportowym 10-13.05.2018 Ustka Mirynowski Mirosław BRYDŻ
10. DMP juniorów w szachach 11-13.05.2018 Warszawa Baranowski Adam SZACHY
11. FMP kobiet w warcabach 13-22.05.2018 Ustka Morgiewicz Wacław WARCABY
12. FMP mężczyzn w warcabach 13-22.05.2018 Ustka Morgiewicz Wacław WARCABY
13. Ogólnopolski turniej w bowlingu 18-20.05.2018 Łódź Grzybczyńska Monika BOWLING
14. Ogólnopolski Turniej w szachach 20-27.05.2018 Lidzbark Łożyński Piotr SZACHY
15. MP osób niewidomych i słabowidzących w półmaratonie 26-28.05.2018 Ostrołęka Miech Wiesław BIEGI 
16. Ogólnopolska Spartakiada dzieci i młodzieży 8-10.06.2018 Warszawa Baranowski Adam SPARTAKIADA
17. Ogólnopolski turniej w kręglach klasycznych 13-17.06.2018 Puck Staliś Joanna KRĘGLE
18. Ogólnopolskie zawody w nordic walking 15-17.06.2018 Złoty Potok Mądry Zdzisław NORDIC WALKING
19. MP juniorów niewidomych 23.06-01.07.2018 Bocheniec Hanus Jerzy SZACHY
20. MŚ w nordic walking 29.06-02.07.2018 Mosina Plichta Józef NORDIC WALKING
21. DMP + MP Par w brydżu MAXY 30.06-06.07.2018 Ustka Morgiewicz Wacław BRYDŻ
22. PP w warcabach 7-15.07.2018 Wicie k/Jarosławca Maźniak Jolanta WARCABY
23. Ogólnopolski turniej w bowlingu 19-22.07.2018 Opole Staliś Joanna BOWLING
24. MP w nordic walking 2-5.08.2018 Osielsko k/Bydgoszczy Myler Georgina NORDIC WALKING
25. MP w kajakarstwie 10-13.08.2018 Iława Piasek Stanisław KAJAKARSTWO
26. IX IBSA Mistrzostw Europy Niewidomych i Słabowidzących w Showdown 21-27.08.2018 Warszawa Mirosław Mirynowski SHOWDOWN
27. Ogólnopolskie zawody w biegach 24-27.08.2018 - UWAGA!!! zmiana terminu na 11-14.10.2018r. Jakuszyce - UWAGA!!! zmiana miejsca na Laski/Warszawa Koc Krzysztof BIEGI 
28. Ogólnopolski turniej w szachach i warcabach 25.08-01.09.2018 Sielpia Hudziec Władysław SZACHY

29.

Ogólnopolski turniej w kręglach klasycznych 30.08-02.09.2018 Brzesko Curyło Kazimierz KRĘGLE
30. DMP mężczyzn w warcabach 31.08-09.09.2018 Suwałki Morgiewicz Wacław WARCABY
31. Ogólnopolski turniej w szachach i warcabach 3-10.09.2018 Krynica Morska Maksymowicz Janina WARCABY i SZACHY 
32. MP niewidomych i słabowidzących w biegach długodystansowych 8-10.09.2018 Krynica-Zdrój Miech Wiesław BIEGI 
33. Ogólnopolskie zawody w nordic walking 15-17.09.2018 Częstochowa Mądry Zdzisław NORDIC WALKING
34. Ogólnopolski turniej w szachach i warcabach 15-22.09.2018 Ustka Mirynowski Mirosław WARCABY i SZACHY 
35. PP w showdown 20-23.09.2018

Bydgoszcz

UWAGA!!! Zmiana miejsca na Lublin

Skąpski Łukasz SHOWDOWN
36. PP w nordic walking 1-3.09.2018 - UWAGA !!! zawody w tym terminie nie odbędą się Porażyn Rutkowski Dariusz NORDIC WALKING
37. Ogólnopolski Turniej w Brydżu 21-24.09.2018 Firlej Czarski Michał BRYDŻ
38. DMP kobiet w warcabach 23.09-01.10.2018

Jastarnia

UWAGA!!!

Zmiana miejsca na Jastrzębia Góra

Dzióbek Jerzy WARCABY
39. PP w szachach 23-30.09.2018 Krynica-Zdrój Hanus Jerzy SZACHY
40. Ogólnopolski turniej w szachach i warcabach 23-30.09.2018 Wilkasy Gasiul Andrzej WARCABY i SZACHY 
41. Ogólnopolska Spartakiada dzieci i młodzieży 27-30.09.2018 UWAGA !!! zmiana terminu na 14-16.09.2018r. Warszawa Baranowski Adam SPARTAKIADA
42. Ogólnopolskie zawody w biegach 28-30.09.2018 Soczewka Miech Wiesław BIEGI 
43. MP w biegu na 10 km 28-30.09.2018 Bydgoszcz Badowski Krzysztof BIEGI 
44. Ogólnopolski turniej w kręglach klasycznych 4-7.10.2018 Puck Puchacz Wojciech KRĘGLE
45. Ogólnopolski Turniej w szachach 6-13.10.2018 Wdzydze Dzióbek Jerzy SZACHY
46. Półfinały MP Showdown (Polska Północna) 11-14.10.2018 Bydgoszcz Skąpski Łukasz SHOWDOWN
47. Ogólnopolski turniej w bowlingu 11-14.10.2018 Tarnów Curyło Kazimierz BOWLING
48. MP niewidomych i słabowidzących w maratonie 13-15.10.2018 Poznań Miech Wiesław BIEGI 
49. PP w brydżu 18-21.10.2018 Nysa Zagórowska Julia BRYDŻ
50. DMP w showdown 19-22.10.2018 Ustka Mirynowski Mirosław SHOWDOWN
51. MP w biegu na 15 km 20-22.10.2018 Bydgoszcz Badowski Krzysztof BIEGI 
52. MP niewidomych w warcabach 20-28.10.2018 Lądek-Zdrój Wydrych Grażyna WARCABY
53. Ogólnopolski turniej w bowlingu 8-11.11.2018 Rzeszów Czarski Michał BOWLING
54. DMP w szachach 9-19.11.2018 Wągrowiec Spychała Józefa SZACHY
55. Ogólnopolskie zawody w biegach 10-12.11.2018 Bydgoszcz Badowski Krzysztof BIEGI 
56. MP brydż IMPY 12-15.11.2018 Władysławowo Łożyński Piotr BRYDŻ
57. MP brydż MIKSTY 15-18.11.2018 Władysławowo Łożyński Piotr BRYDŻ
58. Półfinały MP Showdown (Polska Południowa) 15-18.11.2018 Lublin Michailidis Sebastian SHOWDOWN
59. MP w tańcu sportowym 16-18.11.2018 Łódź Baranowski Adam TANIEC SPORTOWY
60. Ogólnopolski turniej w bowlingu 22-25.11.2018 Częstochowa Maźniak Jolanta BOWLING
61. MP Showdown 29.11-02.12.2018 Bydgoszcz Skąpski Łukasz SHOWDOWN
62. Ogólnopolski turniej w kręglach klasycznych 6-9.12.2018 Gostyń Jarząb Daniel KRĘGLE
63. Ogólnopolskie zawody w narciarstwie biegowym 11-16.12.2018 Kościelisko Plichta Józef NARTY BIEGOWE
64. Ogólnopolski turniej w  warcabach 29.12-06.01.2019 Suwałki Morgiewicz Wacław WARCABY
65. Ogólnopolski turniej w bowlingu 10-13.01.2019 Włocławek Woźniak Grażyna BOWLING