Baner

Zawody sportowe organizowane przez Stowarzyszenie

KALENDARZ IMPREZ, OBOZÓW I SZKOLEŃ
STOWARZYSZENIA "CROSS" NA ROK 2021
UWAGA! Terminy i/lub miejsca planowanych imprez sportowych, szkoleń i obozów mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Stowarzyszenia „Cross”.
Ewentualne zmiany będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej Stowarzyszenia „Cross”.

 

Lp. Nazwa zadania Termin Miejsce Koordynator Dyscyplina
1 Drużynowe Mistrzostwa Polski w showdown 22-26.04.2021 Ustka Mirynowski SHOWDOWN
2 Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w szachach 4-14.05.2021 Wągrowiec Spychała SZACHY
3 Półfinał Mistrzostw Polski mężczyzn w warcabach 15-23.05.2021 Krynica - Zdrój Hanus WARCABY
4 Półfinał Mistrzostw Polski w kręglach klasycznych 20-23.05.2021 Gostyń Staliś KRĘGLE
5 Półfinał Mistrzostw Polski kobiet w warcabach 24.05-01.06.2021 Giżycko Gasiul WARCABY
6 Mistrzostwa Polski w brydżu MAXY 29.05-01.06.2021 Ustka Morgiewicz BRYDŻ
7 Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w szachach 1-11.06.2021 Wągrowiec Spychała SZACHY
8 Drużynowe Mistrzostwa Polski w brydżu 1-5.06.2021 Ustka Morgiewicz BRYDŻ
9 Mistrzostwa Polski w bowlingu 3-6.06.2021 Łódź Grzybczyńska BOWLING
10 Finał Mistrzostw Polski kobiet w warcabach 6-18.06.2021 Ustka Morgiewicz WARCABY
11 Finał Mistrzostw Polski mężczyzn w warcabach 6-18.06.2021 Ustka Morgiewicz WARCABY
12 Ogólnopolski turniej w kręgle 16-20.06.2021 Puck Staliś KRĘGLE
13 Ogólnopolskie zawody Osób Niewidomych i Słabowidzących w tenisie stołowym dźwiękowym - Mistrzostwa Polski 11-13.06.2021 Poznań Szmaj TENIS STOŁOWY DŹWIĘKOWY
14 Indywidualne Mistrzostwa Polski w brydżu 23-27.06.2021 Duszniki - Zdrój Plichta BRYDŻ
15 Ogólnopolskie zawody w biegu górskim 24-26.06.2021 Szklarska Poręba Badowski BIEGI 
16 Puchar Polski w nordic walking 25-27.06.2021 Puszczykowo Piechowicz NORDIC WALKING
17 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu pływania i nordic walking 26.06-10.07.2021 Ustronie Morskie Chraścina OBOZY SPORTOWE
18 Ogólnopolski turniej w bowlingu 8-11.07.2021 Włocławek Woźniak BOWLING
19 Ogólnopolski turniej w warcabach 11-18.07.2021 Giżycko Gasiul WARCABY
20 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu żeglarstwa 16-30.07.2021 Siemiany Żelazowska OBOZY SPORTOWE
21 Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w szachach juniorów 31.07-07.08.2021 Węgierska Górka Hanus SZACHY
22 Ogólnopolski obóz sportowy dla osób 50+ 31.07-14.08.2021 Poręba Wielka Szczuciński OBOZY SPORTOWE
23 Puchar Polski w bowlingu 5-8.08.2021 Opole Staliś BOWLING
24 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu kajakarstwa 6-20.08.2021 Siemiany/Sarnówek Żelazowska OBOZY SPORTOWE
25 Deblowe Mistrzostwa Polski w showdown 12-16.08.2021 Boguszów - Gorce Madaliński SHOWDOWN
26 Drużynowe Mistrzostwa Polski mężczyzn w warcabach 14-25.08.2021 do ustalenia Mirynowski WARCABY
27 Mistrzostwa Polski w kajakarstwie 20-23.08.2021 Sarnówek Żelazowska KAJAKARSTWO
28 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu warcabów, szachów i nordic walking 31.08-14.09.2021 Dźwirzyno Juźko OBOZY SPORTOWE
29 Puchar Polski i Drużynowe Mistrzostwa Polski w nordic walking 3-5.09.2021 Janików Rutkowski NORDIC WALKING
30 Puchar Stowarzyszenia "Cross" w szachach 3-11.09.2021 Krynica - Zdrój Hanus SZACHY
31 Puchar Polski w showdown 9-13.09.2021 Świdnik Michailidis SHOWDOWN
32 Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach 12-20.09.2021 Jastrzębia Góra Dzióbek WARCABY
33 Ogólnopolski obóz sportowy 12-26.09.2021 Darłówko Maźniak OBOZY SPORTOWE
34 Mistrzostwa Polski w nordic walking 17-19.09.2021 Bydgoszcz Myler NORDIC WALKING
35 Półfinał Mistrzostw Polski w showdown - Polska południowa 23-27.09.2021 Boguszów - Gorce Madaliński SHOWDOWN
36 Puchar Polski w kręglach klasycznych 30.09-03.10.2021 Puck Puchacz KRĘGLE
37 Półfinał Mistrzostw Polski w showdown - Polska północna 30.09-04.10.2021 Bydgoszcz Michailidis SHOWDOWN
38 Ogólnopolskie zawody w nordic walking 30.09-3.10.2021 Polanica-Zdrój Plichta NORDIC WALKING
39 Mistrzostwa Polski w biegu na 10 km 3-5.10.2021 Bydgoszcz Badowski BIEGI 
40 Puchar Polski w brydżu 14-18.10.2021 Ustka Mirynowski BRYDŻ
41 Finał Mistrzostw Polski w showdown 14-18.10.2021 Kutno Skąpski SHOWDOWN
42 Mistrzostwa Polski niewidomych w warcabach 16-24.10.2021 Duszniki - Zdrój Wydrych WARCABY
43 Mistrzostwa Polski w trójboju (szachy, warcaby i brydż) 16-24.10.2021 Krynica - Zdrój Hanus TRÓJBÓJ
44 Ogólnopolski turniej w bowlingu 11-14.11.2021 Lublin Fiuta BOWLING
45 Mistrzostwa Polski w brydżu MIKSTY 7-11.11.2021 Władysławowo Łożyński BRYDŻ
46 Mistrzostwa Polski w brydżu IMPY 11-14.11.2021 Władysławowo Łożyński BRYDŻ
47 Ogólnopolski turniej w bowlingu 18-21.11.2021 Częstochowa Maźniak BOWLING
48 Ogólnopolski turniej w kręgle 2-5.12.2021 Gostyń Staliś KRĘGLE
49 Mistrzostwa Polski w kręglach klasycznych 22-25.07.2021 Gostyń Staliś KRĘGLE
50 Puchar Polski w warcabach 31.08-08.09.2021 Pogorzelica Maźniak WARCABY
51 Mistrzostwa Polski w biegu na 5 km do ustalenia do ustalenia Miech BIEGI 
52 Mistrzostwa Polski w biegu na 15 km do ustalenia do ustalenia Miech BIEGI 
53 Mistrzostwa Polski w półmaratonie do ustalenia do ustalenia Miech BIEGI 
54 Mistrzostwa Polski w maratonie do ustalenia do ustalenia Miech BIEGI