Baner

Zawody sportowe organizowane przez Stowarzyszenie

UWAGA! terminy i miejsca organizacji poszczególnych imprez sportowych i obozów mogą ulec zmianie! Komunikaty organizacyjne wszystkich zadań będą sukcesywnie umieszczane na stronie internetowej stowarzyszenia w dziale "Aktualności".

UWAGA TO JEST PROJEKT KALENDARZA

PROJEKT KALENDARZA IMPREZ, OBOZÓW I SZKOLEŃ STOWARZYSZENIA "CROSS" NA ROK 2020
Lp. Nazwa zadania Termin Miejsce Koordynator Dyscyplina
1 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu narciarstwa 9-21.02.2020 Kościelisko Plichta Józef OBOZY SPORTOWE
2 Mistrzostwa Polski w narciarstwie biegowym 21-24.02.2020 Kościelisko Plichta Józef NARTY BIEGOWE
3 Półfinał Mistrzostw Polski mężczyzn w warcabach 16-24.03.2020 Krynica Zdrój Hanus Jerzy WARCABY
4 Półfinał Mistrzostw Polski w kręglach klasycznych 26-29.03.2020 Gostyń Staliś Joanna KRĘGLE
5 Ogólnopolskie zawody osób niewidomych w biegach 28-30.03.2020 Gdynia Miech Wiesław BIEGI 
6 Indywidualne Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w szachach 28.03-07.04.2020 Wągrowiec Spychała Józefa SZACHY
7 Mistrzostwa Polski w kręglach klasycznych 16-19.04.2020 Puck Staliś Joanna KRĘGLE
8 Półfinał Mistrzostw Polski kobiet w warcabach 18-26.04.2020 Wilkasy Gasiul Andrzej WARCABY
9 Mistrzostwa Polski w bowlingu 23-26.04.2020 Łódź Grzybczyńska Monika BOWLING
10 Puchar Polski w nordic walking 24-26.04.2020 Piekary Śląskie Koryciorz Elżbieta NORDIC WALKING
11 Mistrzostwa Polski w biegu na 5 km 26-28.04.2020 Łapy Miech Wiesław BIEGI 
12 Puchar Polski w warcabach 26.04-04.05.2020 Łeba Maźniak Jolanta WARCABY
13 Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" kobiet w szachach 28.04-08.05.2020 Sarbinowo Spychała Józefa SZACHY
14 Finał Mistrzostw Polski mężczyzn w warcabach 5-15.05.2020 Ustka Morgiewicz Wacław WARCABY
15 Finał Mistrzostw Polski kobiet w warcabach 5-15.05.2020 Ustka Morgiewicz Wacław WARCABY
16 Indywidualne Mistrzostwa Polski w brydżu 6-10.05.2020 Duszniki Zdrój Plichta Józef BRYDŻ
17 Ogólnopolski turniej w bowlingu 7-10.05.2020 Tarnów Curyło Kazimierz BOWLING
18 Ogólnopolski turniej w warcabach 17-24.05.2020 Wilkasy Gasiul Andrzej WARCABY
19 Mistrzostwa Polski w biegu na 15 km 22-24.05.2020 Mińsk Mazowiecki Miech Wiesław BIEGI 
20 Puchar Polski w nordic walking 22-24.05.2020 Puszczykowo Piechowicz Lidia NORDIC WALKING
21 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu nordic walking 29.05-12.06.2020 Lidzbark Plichta Józef SZKOLENIA SPORTOWE
22 Mistrzostwa Polski w dźwiękowym tenisie stołowym 4-7.06.2020 Owińska Szmaj Leszek TENIS DŹWIĘKOWY
23 Drużynowe Mistrzostwa Polski w brydżu 8-12.06.2020 Ustka Morgiewicz Wacław BRYDŻ
24 Ogólnopolski turniej w bowlingu 11-14.06.2020 Włocławek Woźniak Grażyna BOWLING
25 Mistrzostwa Polski w brydżu MAXY 12-15.06.2020 Ustka Morgiewicz Wacław BRYDŻ
26 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu brydża 15-29.06.2020 Ustka Mirynowski Mirosław SZKOLENIA SPORTOWE
27 Ogólnopolski turniej w kręgle 17-21.06.2020 Puck Staliś Joanna KRĘGLE
28 Mistrzostwa Świata w nordic walking 19-22.06.2020 Bełchatów Plichta Józef NORDIC WALKING
29 Ogólnopolski obóz sportowy 27.06-11.07.2020 Ustronie Morskie Chraścina Beata OBOZY SPORTOWE
30 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu żeglarstwa 10-24.07.2020 Siemiany Piasek Stanisław OBOZY SPORTOWE
31 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu biegów długodystansowych 11-25.07.2020 Szklarska Poręba Badowski Krzysztof SZKOLENIA SPORTOWE
32 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu showdown 13-27.07.2020 Krynica-Zdrój Mirynowski Mirosław SZKOLENIA SPORTOWE
33 Puchar Polski w bowlingu 16-19.07.2020 Opole Staliś Joanna BOWLING
34 Ogólnopolski obóz sportowy 17-31.07.2020 Suwałki Pogorzelska Alicja OBOZY SPORTOWE
35 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu warcabów 31.07-14.08.2020 Suwałki Morgiewicz Wacław SZKOLENIA SPORTOWE
36 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu kajakarstwa 31.07-14.08.2020 Siemiany Piasek Stanisław OBOZY SPORTOWE
37 Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" juniorów w szachach 1-9.08.2020 Węgierska Górka Hanus Jerzy SZACHY
38 Ogólnopolski obóz sportowy dla osób 50+ 1-15.08.2020 Kalnica Szczuciński Antoni OBOZY SPORTOWE
39 Deblowe Mistrzostwa Polski w showdown 13-16.08.2020 Boguszów-Gorce Madaliński Michał SHOWDOWN
40 Ogólnopolskie zawody osób niewidomych w biegach 14-17.08.2020 Szklarska Poręba Badowski Krzysztof BIEGI 
41 Mistrzostwa Polski w kajakarstwie 14-17.08.2020 Iława Piasek Stanisław KAJAKARSTWO
42 Puchar Polski i Drużynowe Mistrzostwa Polski w nordic walking 28-30.08.2020 Janików Rutkowski Dariusz NORDIC WALKING
43 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu kręgli klasycznych 30.08-13.09.2020 Puck Staliś Joanna SZKOLENIA SPORTOWE
44 Ogólnopolski turniej w kręgle 3-6.09.2020 Brzesko Curyło Kazimierz KRĘGLE
45 Ogólnopolski obóz sportowy 7-21.09.2020 Dźwirzyno Juźko Józefa OBOZY SPORTOWE
46 Puchar Stowarzyszenia "Cross" w szachach 12-20.09.2020 Krynica-Zdrój Hanus Jerzy SZACHY
47 Puchar Polski w showdown 17-21.09.2020 Świdnik Michailidis Sebastian SHOWDOWN
48 Mistrzostwa Polski w półmaratonie 19-21.09.2020 Płock Miech Wiesław BIEGI 
49 Mistrzostwa Polski w nordic walking 19-21.09.2020 Bydgoszcz Myler Georgina NORDIC WALKING
50 Drużynowe Mistrzostwa Polski mężczyzn w warcabach 20-30.09.2020 Białystok Morgiewicz Wacław WARCABY
51 Mistrzostwa Polski w biegu na 10 km 24-27.09.2020 Bydgoszcz Badowski Krzysztof BIEGI 
52 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu szachów 26.09-10.10.2020 Sarbinowo Spychała Józefa SZKOLENIA SPORTOWE
53 Puchar Polski w kręglach klasycznych 1-4.10.2020 Puck Puchacz Wojciech KRĘGLE
54 Mistrzostwa Polski w w trójboju (szachy, warcaby i brydż) 3-10.10.2020 Krynica-Zdrój Hanus Jerzy TRÓJBÓJ
55 Ogólnopolskie szkolenie z zakresu bowlingu 4-18.10.2020 Zakopane Curyło Kazimierz SZKOLENIA SPORTOWE
56 Półfinał Mistrzostw Polski w showdown (Polska północna) 8-12.10.2020 Ustka Mirynowski Mirosław SHOWDOWN
57 Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach 10-18.10.2020 do ustalenia Dzióbek Jerzy WARCABY
58 Mistrzostwa Polski niewidomych w warcabach 17-25.10.2020 Duszniki Zdrój Wydrych Grażyna WARCABY
59 Mistrzostwa Polski w maratonie 18-20.10.2020 Poznań Miech Wiesław BIEGI 
60 Puchar Polski w dźwiękowym tenisie stołowym 22-25.10.2020 Owińska Szmaj Leszek TENIS DŹWIĘKOWY
61 Półfinał Mistrzostw Polski w showdown (Polska południowa) 22-26.10.2020 Świdnik Michailidis Sebastian SHOWDOWN
62 Puchar Polski w brydżu 22-26.10.2020 Ustka Mirynowski Mirosław BRYDŻ
63 Ogólnopolski turniej w kręgle 22-25.10.2020 Tomaszów Mazowiecki Grzybczyńska Monika KRĘGLE
64 Ogólnopolski Turniej Juniorów w szachach 23-25.10.2020 Bydgoszcz Balcer Ryszard SZACHY
65 Ogólnopolski turniej w bowlingu 5-8.11.2020 Rzeszów Fiuta Lucjan BOWLING
66 Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w szachach 5-15.11.2020 Wągrowiec Spychała Józefa SZACHY
67 Mistrzostwa Polski w brydżu MIKSTY 8-11.11.2020 Władysławowo Łożyński Piotr BRYDŻ
68 Drużynowe Mistrzostwa Polski w showdown 8-11.11.2020 Kutno Michailidis Sebastian SHOWDOWN
69 Mistrzostwa Polski w brydżu IMPY 11-15.11.2020 Władysławowo Łożyński Piotr BRYDŻ
70 Finał Mistrzostw Polski w showdown 11-15.11.2020 Kutno Skąpski Łukasz SHOWDOWN
71 Ogólnopolski turniej w bowlingu 19-22.11.2020 Częstochowa Maźniak Jolanta BOWLING
72 Ogólnopolski turniej w kręgle 3-6.12.2020 Tarnowo Podgórne Puchacz Wojciech KRĘGLE