Baner

X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU BESKIDY 2019 - JESIEŃ, Bielsko–Biała, 17-20.10.2019

Ostatnia modyfikacja: 6 września 2019
komunikaty

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU

BESKIDY 2019 - JESIEŃ

Bielsko – Biała 17 -20 października 2019 r.

 

Organizator: Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących PIONEK Bielsko – Biała

Dofinansowanie: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

Wyżywienie i zakwaterowanie: Hotel „Dębowiec”, 43- 316 Bielsko – Biała, al. Armii Krajowej 220; www.hoteldebowiec.pl , www.ziad.bielsko.pl

Rozgrywki: Kręgielnia Klub Klimat, Galeria „Sfera” na II piętrze starszej części, 43-300 Bielsko – Biała ul. Mostowa 5

Po raz pierwszy spotkaliśmy się pod koniec września 2008 r. Po różnych perturbacjach spotkamy się drugi raz w tym roku i co ważniejsze dziesiąty raz w ogóle. Tak się akurat składa, że w jubileuszowym turnieju zmieniamy miejsce wyżywienia i zakwaterowania. To jest w okolicach kilometra od dotychczasowego miejsca pobytu. Autobusem zaś2 przystanki bliżej: linia 8 przystanek: Armii Krajowej ZIAD, linia 7: Karbowa Hala Widowiskowo – Sportowa – stamtąd jest nieco bliżej pod hotel.

ZIAD, to był niegdyś Zakład Informatyki, Automatyki i Doskonalenia Zawodowego. Obecnie to spółka miejska zajmująca się dość różnorodną działalnością – jest m. in. Właścicielem hotelu, w którym będziecie spać. Pozostałe informacje przypomnę najkrócej jak się da. Z dworca do hotelu: najwygodniej linia 8 przystanek Warszawska Dworzec, kierunek Szyndzielnia. Z dworca PKP wejść na wiadukt  iprzed dworcem PKS zejść na dół.. Z hotelu na kręgielnie linie: 7 i 8 do przystanku Hotel „Prezydent” i potem zejść ulicą na dół. Z dworca na kręgielnię: wzdłuż I peronu (lub pasażem handlowym) , potem drogą pożarową dojdzie się do mostu nad torami i zobaczycie „Sferę”.

Zgłoszenia na mail: irek3k@wp.pl do 3 października – wyłącznie przez kluby. Wystarczy podać imię, nazwisko i kategorię kręglarską, resztę danych podacie na miejscu. Przypominam, że kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Zawodnicy muszą zabrać ze sobą ksero orzeczenia o niepełnosprawności.

Osoby do kontaktu: Tadeusz Rozmus tel.: 669 13 13 11, Ireneusz Kaczmarek tel.: 693 117 198.