stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Kalendarz imprez 2018

KALENDARZ IMPREZ STOWARZYSZENIA "CROSS" ZAPLANOWANYCH NA 2018 ROK

UWAGA! terminy i miejsca organizacji poszczególnych imprez sportowych, obozów i szkoleń mogą ulec zmianie!

Komunikaty organizacyjne wszystkich zadań będą sukcesywnie umieszczane na stronie internetowej stowarzyszenia w dziale "Aktualności".

 

Lp. NAZWA TERMIN MIEJSCE KOORDYNATOR DYSCYPLINA
1 MP w narciarstwie biegowym 28.02-03.03.2018 Kościelisko Plichta Józef NARTY BIEGOWE
2 MP w szachach 1-11.03.2018 Wągrowiec Spychała Józefa SZACHY
3 PMP mężczyzn w warcabach 16-25.03.2018 Krynica-Zdrój Hanus Jerzy WARCABY
4 Ogólnopolski turniej w kręglach klasycznych 22-25.03.2018 Gostyń Staliś Joanna KRĘGLE
5 PMP kobiet w warcabach 6-15.04.2018 Władysławowo Łożyński Piotr WARCABY
6 MP w biegu na 5 km 27-29.04.2018 Łapy Miech Wiesław BIEGI 
7 MP kobiet w szachach 27.04-07.05.2018 Sarbinowo Spychała Józefa SZACHY
8 Ogólnopolski turniej w  warcabach 28.04-04.05.2018 Firlej Czarski Michał WARCABY
9 IMP w brydżu sportowym 10-13.05.2018 Ustka Mirynowski Mirosław BRYDŻ
10 DMP juniorów w szachach 11-13.05.2018 Warszawa Baranowski Adam SZACHY
11 FMP kobiet w warcabach 13-22.05.2018 Ustka Morgiewicz Wacław WARCABY
12 FMP mężczyzn w warcabach 13-22.05.2018 Ustka Morgiewicz Wacław WARCABY
13 Ogólnopolski turniej w bowlingu 18-20.05.2018 Łódź Grzybczyńska Monika BOWLING
14 Ogólnopolski Turniej w szachach 20-27.05.2018 Lidzbark Łożyński Piotr SZACHY
15 MP osób niewidomych i słabowidzących w półmaratonie 26-28.05.2018 Ostrołęka Miech Wiesław BIEGI 
16 Ogólnopolski obóz sportowy 3-17.06.2018 Kołobrzeg Czarski Michał OBOZY SPORTOWE
17 Ogólnopolska Spartakiada dzieci i młodzieży 8-10.06.2018 Warszawa Baranowski Adam SPARTAKIADA
18 Ogólnopolski turniej w kręglach klasycznych 13-17.06.2018 Puck Staliś Joanna KRĘGLE
19 Ogólnopolskie zawody w nordic walking 15-17.06.2018 Złoty Potok Mądry Zdzisław NORDIC WALKING
20 Szkolenie z zakresu brydża 17.06-01.07.2018 Ustka Morgiewicz Wacław SZKOLENIE
21 MP juniorów niewidomych 23.06-01.07.2018 Bocheniec Hanus Jerzy SZACHY
22 MŚ w nordic walking 29.06-02.07.2018 Mosina Plichta Józef NORDIC WALKING
23 DMP + MP Par w brydżu MAXY 30.06-06.07.2018 Ustka Morgiewicz Wacław BRYDŻ
24 Szkolenie z zakresu bowlingu 30.06-14.07.2018 Zakopane Curyło Kazimierz SZKOLENIE
25 PP w warcabach 7-15.07.2018 Wicie k/Jarosławca Maźniak Jolanta WARCABY
26 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu żeglarstwa 13-27.07.2018 Siemiany Piasek Stanisław OBOZY SPORTOWE
27 Ogólnopolski turniej w bowlingu 19-22.07.2018 Opole Staliś Joanna BOWLING
28 Szkolenie z zakresu warcabów 22.07-05.08.2018 Suwałki Morgiewicz Wacław SZKOLENIE
29 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu kajakarstwa 27.07-10.08.2018 Siemiany / Iława Piasek Stanisław OBOZY SPORTOWE
30 Szkolenie z zakresu showdown 27.07-10.08.2018 Żarnowska k/Łeby Mirynowski Mirosław SZKOLENIE
31 MP w nordic walking 2-5.08.2018 Osielsko k/Bydgoszczy Myler Georgina NORDIC WALKING
32 MP w kajakarstwie 10-13.08.2018 Iława Piasek Stanisław KAJAKARSTWO
33 Ogólnopolski obóz sportowy dla seniorów 50+ 11-25.08.2018 Krynica-Zdrój Szczuciński Antoni OBOZY SPORTOWE
34 Szkolenie z zakresu sportu dla dzieci i młodzieży 16-30.08.2018 Dźwirzyno Plichta Józef SZKOLENIE
35 Ogólnopolskie zawody w biegach 24-27.08.2018 Jakuszyce Koc Krzysztof BIEGI 
36 Ogólnopolski turniej w szachach i warcabach 25.08-01.09.2018 Sielpia Hudziec Władysław SZACHY
37 Szkolenie z zakresu kręgli 27.08-10.09.2018 Puck Staliś Joanna SZKOLENIE
38 Ogólnopolski Obóz Sportowy z zakresu biegów i nordic-walking 29.08-08.09.2018 Muszyna Miech Wiesław OBOZY SPORTOWE
39 Ogólnopolski turniej w kręglach klasycznych 30.08-02.09.2018 Brzesko Curyło Kazimierz KRĘGLE
40 DMP mężczyzn w warcabach 31.08-09.09.2018 Suwałki Morgiewicz Wacław WARCABY
41 Ogólnopolski turniej w szachach i warcabach 3-10.09.2018 Krynica Morska Maksymowicz Janina WARCABY i SZACHY 
42 Szkolenie z zakresu nordic walking 9-23.09.2018 Wągrowiec Piechowicz Lidia SZKOLENIE
43 MP niewidomych i słabowidzących w biegach długodystansowych 8-10.09.2018 Krynica-Zdrój Miech Wiesław BIEGI 
44 Ogólnopolskie zawody w nordic walking 15-17.09.2018 Częstochowa Mądry Zdzisław NORDIC WALKING
45 Ogólnopolski turniej w szachach i warcabach 15-22.09.2018 Ustka Mirynowski Mirosław WARCABY i SZACHY 
46 PP w showdown 20-23.09.2018 Bydgoszcz Skąpski Łukasz SHOWDOWN
47 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu szachów i warcabów 17-27.09.2018 Chłopy Jóźko Józefa OBOZY SPORTOWE
48 PP w nordic walking 1-3.09.2018 Porażyn Rutkowski Dariusz NORDIC WALKING
49 Ogólnopolski Turniej w Brydżu 21-24.09.2018 Firlej Czarski Michał BRYDŻ
50 DMP kobiet w warcabach 22-30.09.2018 Jastarnia Dzióbek Jerzy WARCABY
51 PP w szachach 23-30.09.2018 Krynica-Zdrój Hanus Jerzy SZACHY
52 Ogólnopolski turniej w szachach i warcabach 23-30.09.2018 Wilkasy Gasiul Andrzej WARCABY i SZACHY 
53 Ogólnopolska Spartakiada dzieci i młodzieży 27-30.09.2018 Warszawa Baranowski Adam SPARTAKIADA
54 Ogólnopolskie zawody w biegach 28-30.09.2018 Soczewka Miech Wiesław BIEGI 
55 MP w biegu na 10 km 28-30.09.2018 Bydgoszcz Badowski Krzysztof BIEGI 
56 Ogólnopolski turniej w kręglach klasycznych 4-7.10.2018 Puck Puchacz Wojciech KRĘGLE
57 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu szachów i warcabów 4-14.10.2018 Ustka Mirynowski Mirosław OBOZY SPORTOWE
58 Ogólnopolski Turniej w szachach 6-13.10.2018 Wdzydze Dzióbek Jerzy SZACHY
59 Szkolenie z zakresu szachów 6-20.10.2018 Wągrowiec Spychała Józefa SZKOLENIE
60 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu nordic walking 8-22.10.2018 Krynica-Zdrój Hanus Bożena OBOZY SPORTOWE
61 Półfinały MP Showdown (Polska Północna) 11-14.10.2018 Bydgoszcz Skąpski Łukasz SHOWDOWN
62 Ogólnopolski turniej w bowlingu 11-14.10.2018 Tarnów Curyło Kazimierz BOWLING
63 MP niewidomych i słabowidzących w maratonie 13-15.10.2018 Poznań Miech Wiesław BIEGI 
64 PP w brydżu 18-21.10.2018 Nysa Zagórowska Julia BRYDŻ
65 DMP w showdown 19-22.10.2018 Ustka Mirynowski Mirosław SHOWDOWN
66 MP w biegu na 15 km 20-22.10.2018 Bydgoszcz Badowski Krzysztof BIEGI 
67 MP niewidomych w warcabach 20-28.10.2018 Lądek-Zdrój Wydrych Grażyna WARCABY
68 Ogólnopolski turniej w bowlingu 8-11.11.2018 Rzeszów Czarski Michał BOWLING
69 DMP w szachach 9-19.11.2018 Wągrowiec Spychała Józefa SZACHY
70 Ogólnopolskie zawody w biegach 10-12.11.2018 Bydgoszcz Badowski Krzysztof BIEGI 
71 MP brydż IMPY 12-15.11.2018 Władysławowo Łożyński Piotr BRYDŻ
72 MP brydż MIKSTY 15-18.11.2018 Władysławowo Łożyński Piotr BRYDŻ
73 Półfinały MP Showdown (Polska Południowa) 15-18.11.2018 Lublin Michailidis Sebastian SHOWDOWN
74 MP w tańcu sportowym 16-18.11.2018 Łódź Baranowski Adam TANIEC SPORTOWY
75 Ogólnopolski turniej w bowlingu 22-25.11.2018 Częstochowa Maźniak Jolanta BOWLING
76 MP Showdown 29.11-02.12.2018 Bydgoszcz Skąpski Łukasz SHOWDOWN
77 Ogólnopolski turniej w kręglach klasycznych 6-9.12.2018 Gostyń Jarząb Daniel KRĘGLE
78 Ogólnopolskie zawody w narciarstwie biegowym 11-16.12.2018 Kościelisko Plichta Józef NARTY BIEGOWE
79 Ogólnopolski turniej w  warcabach 29.12-06.01.2019 Suwałki Morgiewicz Wacław WARCABY
80 Ogólnopolski turniej w bowlingu 10-13.01.2019 Włocławek Woźniak Grażyna BOWLING
81 Szkolenie z zakresu sportu dla dzieci i młodzieży 2019 do ustalenia Plichta Józef SZKOLENIE
82 Szkolenie z zakresu narciarstwa 2019 do ustalenia Plichta Józef SZKOLENIE