stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Lista zawodników zakwalifikowanych do Półfinału Mistrzostw Polski w warcabach, Krynica Zdrój 16-25.03.2018r.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Półfinale Mistrzostw Polski w warcabach, Krynica Zdrój, 16-25.03.2018r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

    1.

Biegasik Ryszard - Victoria Białystok

 2.      

Ciborski Michał - Jutrzenka Częstochowa

3.       Czarski Michał - Hetman Lublin
4.       Czech Jerzy - CROSS Opole
5.      

Dapkiewicz Petronela - Jaćwing Suwałki

6.       Dzióbek Jerzy - Jantar Gdańsk
7.       Fiedoruk Mikołaj - Victoria Białystok
8.      

Furtak Krzysztof - Hetman Lublin

9.      

Gasiul Andrzej - Giżycko

10.   

Grabala Jerzy - Jaćwing Suwałki
    11. Grabska Ewa - Jantar Gdańsk

12.   

Grabski Mirosław - Jantar Gdańsk

13.   

Hołderny Jerzy - Łuczniczka Bydgoszcz

14.   

Hudziec Władysław - Kielce

    15. Ignatowski Antoni - Jaćwing Suwałki

16.   

Jagieła Andrzej - Podkarpacie Przemyśl

    17. Januszewski Roman - Jutrzenka Częstochowa
    18. Kaciotys Mieczysław - Jantar Gdańsk
    19. Kasperczyk Dominik - Atut Nysa
    20. Kozłowski Edward - Victoria Białystok
    21. Kuziel Tomasz - Łuczniczka Bydgoszcz
    22. Kużdżał Andrzej - Atut Nysa
    23. Lach Tadeusz - Atut Nysa
    24. Lewek Antoni - CROSS Opole
    25. Loroch Zygfryd - Jantar Gdańsk
    26. Malinowski Józef - Atut Nysa
    27. Maśko Jerzy - Ikar Lublin
    28. Miecznikowski Jan - Atut Nysa
    29. Mirynowski Mirosław - Zryw Słupsk
    30. Morgiewicz Wacław - Victoria Białystok
    31. Olejnik Bernard - Warmia Mazury Olsztyn
    32. Pawłowski Ryszard - Giżycko
    33. Pichlak Krzysztof - Jutrzenka Częstochowa
    34. Podczasik Edward - Atut Nysa
    35. Sargalski Andrzej - Łuczniczka Bydgoszcz
    36. Sitarz Zenon  - Podkarpacie Przemyśl
   37. Suder Ryszard - Warmia Mazury Olsztyn
   38. Szachniewicz Ryszard - Jaćwing Suwałki
   39. Tołwiński Józef - Victoria Białystok
   40. Wieczorek Ewa - Victoria Białystok
   41. Woźniak Wojciech - Jutrzenka Częstochowa
   42. Żygowski Leszek - Łuczniczka Bydgoszcz

 

Przewodnicy niewidomych zostali przyznani zgodnie z wysłanym wcześniej komunikatem.