stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Lista zawodniczek zakwalifikowanych do Półfinału Mistrzostw Polski w warcabach kobiet, Władysławowo, 06-15.04.2018r.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Półfinale Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w warcabach kobiet, Władysławowo, 06-15.04.2018r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

    1.

Benedyk Teofila- Podkarpacie Przemyśl

 2.      

Biechowska Danuta - KSN Łuczniczka Bydgoszcz

3.       Borowiec Teresa - Podkarpacie Przemyśl
4.       Budziak Halina - Podkarpacie Przemyśl
5.      

Cis Elżbieta - SKS Kielce

6.       Fryga - Gołębiewska Barbara - Atut Nysa
7.       Gawaluch - Mazur Maria - Podkarpacie Przemyśl
8.      

Giec Wiktoria - Kaszub Wejherowo

9.      

Głębowska Bogusława - SKS Kielce

10.   

Górzna Maria - Sudety Kłodzko
    11. Jakubaszek Władysława - Atut Nysa

12.   

Jasińska Halina - KS Hetman Lublin

13.   

Kacprzak Barbara - Syrenka Warszawa

14.   

Korbela Anna - Jutrzenka Częstochowa

    15. Kulik Ewa - CROSS Jastrzębie

16.   

Lauferska Urszula - Tęcza Poznań

    17. Leśkiewicz Barbara - SKS Kielce
    18. Liszewska Leonarda - Atut Nysa
    19. Łazuka Czesława - KSN Łuczniczka Bydgoszcz
    20. Łuszcz Małgorzata - CROSS Jastrzębie
    21. Maćkowiak Hanna - Pionek Włocławek
    22. Malcer Joanna - OKS Warmia i Mazury
    23. Marzec Wiktoria - Atut Nysa
    24. Mróz Jadwiga - Atut Nysa
    25. Paduszyńska Maria - SKS Kielce
    26. Pilipczuk Anna - Tęcza Poznań
    27. Pogorzelska Alicja - KSN Białystok
    28. Potrykus Lidia - GKSONiS Jantar Gdańsk
    29. Renkowska Alina - OKS Warmia i Mazury
    30. Skonieczna Grażyna - Syrenka Warszawa
    31. Stoińska Teresa - Tęcza Poznań
    32. Szałecka Henryka - Jutrzenka Częstochowa
    33. Szela Dorota - Podkarpacie Przemyśl
    34. Szychowska Grażyna - K.S.N. Omega Łódź
    35. Wentowska Barbara - GKSONiS Jantar Gdańsk
    36. Wewersowicz Eugenia  - KSN Omega Łódź
   37. Wnuk Irena - Sudety Kłodzko
   38. Woźniak Jolanta - Jutrzenka Częstochowa
   39. Wójcik Barbara- KS Hetman Lublin
   40. Wójcik Ewa - Komar Piekary Śląskie
   41. Wójcik Halina - Pionek Bielsko - Biała
PRZEWODNICY
   42. Grzywacz Ryszard KSN Omega Łódź
   43. przewodnik - Podkarpacie Przemyśl
   44.
Lauferski Wojciech - Tęcza Poznań
   45. Paduszyński Czesław - SKS Kielce
   46. Rewoliński Ryszard - Kaszub Wejherowo